משרד רואה חשבון מוטי שטרן – אודותינו

משרד רואה חשבון מוטי שטרןהעולם העסקי הפך להיות מאז שנות ה-90 רכבת הרים המאיצה בנוף פיננסי ורגולטורי המשתנה תדיר. הסביבה התחרותית מתחלפת בקצב מהיר, חוקים חדשים נכנסים לתוקף חדשות לבקרים ומודלים עסקיים שרק לפני עשור נלמדו בפקולטות למנהל עסקים נזנחים ומוחלפים בתפיסות שמנסות להדביק את המציאות הפיננסית המורכבת.

בים הסוער והמאתגר הזה, משרד מוטי שטרן רואי חשבון גאה להיות המצפן והמגדלור הפיננסי שלכם. שותף חשבונאי שיסייע לכם לנווט במים סוערים אל עבר היעדים העסקיים ולהאיר את הדרך בכל החלטה הקשורה לניהול העסק במימד הכספי.

הצורך שלכם הוא האתגר שלנו.

משרד רואה חשבון מוטי שטרן איננו משרד ככל המשרדים ועל כך גאוותנו. רואה חשבון מוטי שטרן, בעל תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות חשבונאות, עבד במשרד רו"ח סומך חייקין KPMG,
אחד מארבעת המשרדים הגדולים בארץ ואחד מה-Big Four (ארבע הפירמות הגדולות בעולם)
וכן כיהן בתפקיד חשב בחברה מהגדולות בארץ. את הניסיון והידע מקצה הפירמידה העסקית, מביא בשנים האחרונות מוטי היישר למרכז העסקים – אל תחום ה-SMB (Small Medium Business)


We make Big deal out of SMB

ליצירת קשר מלא/י פרטיך כאן


  למרות הניסיון הרב בעבודה מול קונצרנים וארגונים עסקיים מהשורה הראשונה, בחר רואה חשבון מוטי שטרן להתמקד בסקטור ה-SMB וזאת מתוך זיהוי הצורך של עסקים קטנים-בינוניים לקבל ליווי מקצועי ברמה הגבוהה יותר תוך ליווי צמוד ואישי. את הבעיה בשוק ניתן לנסח כך: בעלי עסקים קטנים-בינוניים מעוניינים בביטחון שבעבודה עם גוף גדול בעל מוניטין, ניסיון ומקצועיות מוכחת, אך הפירמות הגדולות מתקשות לעיתים לספק רמת שירות וליווי נדרשת וזאת בשל תיעדוף של לקוחות גדולים והעדר אטרקטיביות מבחינת עלויות.

  עוצמה של פירמה, גישה של בוטיק

  בתוך הוואקום הזה צמחה התפיסה של רואה חשבון מוטי שטרן – להעניק טיפול מקצועי של פירמה גדולה עם תודעת השירות של משרד בוטיק החי ונושם את הצרכים הפיננסיים היומיומיים של הלקוח. משרד שיודע לראות מבעד למספרים, לדו"חות, למאזנים ולתכנוני המס את האדם והעסק על סך הצרכים שלו. גישה זאת הפכה את משרדנו לאחד הגופים המתמחים בתחום העסקים הקטנים-בינוניים (SMB). משרד שמצד אחד מעניק פתרונות פיננסים חכמים בהתבסס על ניסיון עתיר שנים של השותפים בעבודה מול הגופים העסקיים הגדולים במשק, ומצד שני מתנהל כמו יחידת עילית בעלת גמישות מירבית והתאמה לצרכי הלקוח והסביבה המשתנה בה הוא פועל. אנחנו גם אוהבים להשתמש בכל האמצעים הקיימים – סמסים, מיילים, טלפונים כדי לתקשר איתכם במרווחי זמן אופטימליים

  360 מעלות

  מאפיין ייחודי נוסף למשרדנו הוא תפיסת ה-Full Spectrum Finance – טיפול מקיף בכל נקודות המגע החשבונאיות של העסק – הנהלת חשבונות (חד צידית וכפולה),חשבות שכר, ביקורת חשבונות (יחידים,חברות,עמותות ורשויות מקומיות), דוחות לרשויות החוק, ביקורת פנים, חשבות וניהול כספי, ייעול מערכות חשבונאיות ועוד. הטיפול הכוללני בצרכים החשבונאיים והפיננסיים נועד לאפשר לכם להתמקד בליבת העיסוק שלכם, בצמיחה ובהזדמנויות עסקיות ולמזער ככל הניתן את אלמנט הסיכון.

  כמי שהיה במשך 5 שנים מנהל כספים בחברה מהסקטור התעשייתי עם מחזור של עשרות מיליוני ₪, רואה חשבון שטרן מכיר היטב את הדרישות והאתגרים החשבונאיים והעסקיים שעומדים בפני בעלי עסקים. להיכרות האינטימית עם הצד של הלקוח מצטרף כמובן ניסיון רב שנים בעבודה עם גופים בגדלים שונים ומסקטורים שונים בתחומים כגון: ביקורת ועריכת דוחות כספיים שנתיים ורבעוניים (חברה ומאוחדים) של חברות ציבוריות (בתחומי הבניה, המלונאות, הנדל"ן ועוד), הכנת דוחות למרכז השקעות ולמדען הראשי, הכנת דוחות מס והכנת אישורים מיוחדים שונים, הכנת דוחות כספיים של חברות פרטיות ועמותות, דוחות אישיים של עצמאים ושל שכירים ודוחות ביקורת פנים.